HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

1980 yılında Mustafa Şayan olarak faaliyetine başlayan Şayan Kalıp, müşterileri ile işbirliği içerisinde çalışarak rekabetçi ve hızlı gelişen plastik kalıp sektörü içerisinde güvenilir bir yer edinerek, 1997 yılında ŞAYAN KALIP PLASTİK SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ  olarak ikitelli İstanbul adresinde 38 yıllık tecrübesiyle plastik enjeksiyon kalıp imalatı hizmetine devam etmektedir. Şirketimiz bugüne kadar beyaz eşya ve diğer elektrikli ev aletleri, tekstil kalıpları, ofis ve kırtasiye malzemeleri , havuz ve bahçe mobilya malzemeleri ile her türlü plastik ev gereçleri, mutfak eşyası, banyo ve benzeri ürünlerinin plastik  kalıp parçalarındaki kaliteli işçiliği ile plastik mamul üreticilerinin yerli kalıp tedarikçisi olma başarısını göstermiştir.

Şirketimizin temel gücü; deneyimli, yaratıcı, iyi eğitimli kadromuzun uzun süreli tecrübelerine ve etkin süreç takibine dayanmaktadır.

Türkiye’de Plastik Enjeksiyon Kalıp alanında,  kalitemiz, kapasitemiz, uzman kadromuz ve teknolojik  yeterliliğimiz ile az sayıda firma arasında yer almaktayız. 700 m² kapalı alana sahip olan imalathanemizde, kalite ve üretim standartlarımızı sürekli yükselterek,  son teknoloji cnc tezgâh parkurumuz ile yılda 200’ ün üzerinde yüksek nitelikli Plastik Enjeksiyon Kalıbı üretim kapasitesine ulaşmış bulunuyoruz.

Üretim anlayışımızda, müşteri memnuniyetini en önemli kazancımız bildik, reklam stratejimizi müşterileri memnuniyetinden doğan referanslarımız olarak belirledik. Geldiğimiz noktada şirketimizin geleceğine umutla bakıyor ve uluslararası çözüm firması yapma yolunda kararlılıkla ilerliyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

GERİ DÖN
Hızlı İletişim Hattı : 0212 549 82 17